Головна » Архів новин
« 1 2 ... 6 7 8

З метою запобігання глобального потепління необхідно перефарбувати весь світ у білий колір, стверджує нобелівський лауреат, фізик Стівен Чу.

Свою теорію Чу засновує на тому факті, що дахи та дорожнє покриття світлих кольорів відображають 80% сонячного світла, а темні - всього 20%, пише The Times.

За його розрахунками, після здійснення його ідеї викиди парникових газів зменшаться колосально: все одно, що світ відмовився б від автомобільного руху на 11 років, зазначає видання.

"Архітектурно-будівельним управлінням слід вимагати, щоб усі плоскі дахи фарбували в білий колір, а покриття - в холодні кольори, які абсорбують менше тепла. Дороги слід зробити світлішими - до природного кольору бетону, щоб при яскравому світлі сонця вони не засліплювали водіїв", - цитує британське видання Стівена Ч ... Читати дальше »

Переглядів: 478 | Додав: systems | Дата: 31.05.2009 | Коментарі (0)


Київ, від якого віє теплом і затишком. Яскраві і впізнавані міські сюжети. У галереї "Коло" відкрилася виставка “Каштани Києва", присвячена Дню міста, що наближається. Її автори - студенти і випускники Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Всього на виставці представлено 30 "гарячих робіт". "Гарячих, тому що всі полотна були створені цього року. А деякі буквально тільки днями були завершені", - розповіла кореспондентові INTV  на відкритті виставки її куратор Наталія Сухоліт.

Переглядів: 1600 | Додав: systems | Дата: 31.05.2009 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-72