Головна » Статті » Архітектура

Нестандартний проект студії MAD – село в гірській місцевості Китаю

Сучасні архітектори прагнуть здивувати клієнтів та різноманітні будівельні компанії, створюючи при цьому, проекти, які навіть дещо фантастичні у своїй реалізації. Одним із найбільш цікавих і креативних проектів, є проект, що розроблений китайськими архітекторами, що представляють компанію MAD. Дана компанія розробила справжній план реалізації побудови цілого села, що знаходитиметься у гірській місцевості Хуаншань на сході Китаю. На створення дивовижного проекту, архітекторів надихнув сільський ландшафт і вони вирішили, що споруди складатимуться із вигнутих пластин. Будівля розташовуватиметься на березі мальовничого озера Тайпин.

Директор компанії стверджує, що майбутні жителі села повинні не просто споглядати споруди, але й почувати себе частинкою дивовижного навколишнього середовища. Тому компанія MAD покладає надії на те, що тут житимуть люди, яких надихатиме тутешня природа. Сюди часто приїжджають творчі особистості, зокрема письменники та художники, адже, де ще можна шукати кращого натхнення, як не посеред тутешніх чарівних пейзажів.

Архітектори постарались створити проект, який би не псував природу, а доповнював її, і це їм вдалось, оскільки невеличкі будівлі доповнюють обриси тутешнього рельєфу. Науковці стверджують, що в майбутньому, даний проект має всі шанси стати всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО і це цілком зрозуміло, оскільки на фоні вапнякових скель та яскраво зелених долин, такі будинки виглядатимуть досить незвичайно.

Кожний власник квартири неначе спілкуватиметься із природою та насолоджуватиметься гармонією із самим собою. Апартаменти матимуть всі зручності і звичайно ж, просторий красивий балкон із заворожуючим видом на озеро.Інтер’єр кожного житлового приміщення буде виконаний в популярному еко стилі, при цьому, дизайнери використають в оздобленні квартир місцеві матеріали, велику кількість різноманітної зелені  та рослин. Споруди будуть досить унікальними, майже прозорими, фасад яких буде виконаний із товстого скла, що сприятиме наповненню усіх кімнат яскравим сонячним світлом та теплом. Із точки зору архітектури, кожна споруда вражатиме унікальністю, а сучасні технології забезпечать гармонійність у природному ландшафті.

Розробники проекту обіцяють, що в селі буде створено близько 700 незвичайних квартир, а саму будівлю завершать у 2014 році. Отож, залишилось ще зовсім трішки часу до того моменту, коли у світі з'явиться ще одна цікава споруда, а в Китаї новий туристичний об’єкт.


Категорія: Архітектура | Додав: Galuna (02.02.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 698 | Теги: архітектура, еко архітектура, Зелена архітектура, село в гірській місцевості Китаю, архітектура села, еко будівлі, студія MAD, Нестандартний проект | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]