Головна » Статті » Дизайн інтерєру

Дивовижний готель V8

Як тільки наближається якесь свято, ми одразу починаємо хвилюватись і постійно думати:” Ну що ж такого подарувати коханому, щоб його вразити.” І як би ви не старались, ця думка не покидає вас ні на мить. Ви пригадуєте, що подобається всім чоловікам, і звичайно ж приходите до висновку – футбол та автомобілі. Дарувати квитки на наступний футбольний матч, це вже не дуже цікаво, а автомобіль, будьмо чесні, не всім така розкіш доступна. Отож, чудовою альтернативою є поїздка до німецького міста – Штутгарта, де розташований дивовижний готель V8, в інтер’єрі якого використовується велика кількість автомобілів.

Чотирьохзірковий готель V8 розташований на території колишнього аеродрому, що проіснував близько 30 років і був зруйнований у 1945 році. Поруч із готелем розташований музей автомобілів «Meilenwerk». Вартість одного номера від 100 до 300 євро.

V8 виконує одночасно функції готелю та автомузею. Гостям готелю пропонуються 34 номера, що нагадують гараж чи парковку. Кожна кімната присвячена окремій темі, зокрема кінопарковці, тюнінг ательє, службі таксі чи ремонту автомобілів. В кімнатах, ретро-машини перетворені на чудові та зручні ліжка. Номери готелю сподобаються автомобільним ентузіастам, адже вони декоровані модними деталями та оригінальними запчастинами від найвідоміших моделей автомобілів. Тут є cadillac 70-х, автомийка mercedes benz, rolls royce та багато іншого. Тематикою всієї споруди є дороги та автомобілі, в інтер’єрі використовуються оригінальні і рідкісні запчастини від найбільш розкішних автомобілів минулого. Всі декорації прагнуть збільшити враження і створити ілюзію реальних об'єктів.Отже, якщо ви прагнете, щоб ваш подарунок запам’ятався надовго, а також вразив своєю оригінальністю і неповторністю, то якнайшвидше збирайте чемодани і спішіть за білетами. І щасливої вам дороги!
Категорія: Дизайн інтерєру | Додав: systems (09.11.2012) | Автор: Унгурян Г
Переглядів: 546 | Теги: готель для автомобілістів, готель-музей, готель, готель для любителів автомобілів, v8, готель V8, Автомобілі, автомобільний готель, ретро автомобілі, Штутгарт | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]