Головна » Статті » Дизайн інтерєру

Новий креативний офіс “Яндекса” у Санкт-Петербурзі
Не так давно завершилась реалізація дизайнерського проекту, який розробила  компанія  Za Bor Architects на замовлення компанії "Яндекс” – всесвітньо відомої пошукової системи у мережі Інтернет. Компанія  Za Bor Architects створила новий проект офісу у Санкт-Петербурзі.  Ще у 2008 році був відкритий перший офіс компанії, який знаходився на цокольному поверсі  бізнес-центру Бенуа, що розташований на Свердловському побережжі. Даний офіс здобув багато нагород у галузі дизайну та архітектури, а також отримав безліч позитивних відгуків. Та внаслідок збільшення популярності компанії "Яндекс”, її керівництво вирішило розширити площу робочого приміщення, що призвело до будівництва нового офісу, площа якого майже вдвічі більша від попереднього.   До речі, новий офіс побудований у тому ж приміщенні, що й попередній та займає весь четвертий поверх бізнес-центру, при цьому коридор має довжину 200 метрів, а загальна площа офісу складає 3310 кв.м.

Перед початком будівництва, архітектори одержали два завдання: перше – заповнити витягнутий простір коридору цікавими деталями і друге (найголовніше) – зробити офіс незабутнім та вражаючим.

Отож, завітавши до нового офісу пошукової системи "Яндекс”, ви одразу ж поринете у світ "Яндекса”. Коридор  виступає в ролі центральної осі всього приміщення, а, так звані, "клітини”, призначені для переговорів, та нестандартні об’єкти, які з легкістю розпізнає користувач сервісу знаходяться вздовж нього. На ресепшені розташована велика кнопка "Пошук” та жовта стрілка, яка є неофіційною емблемою компанії. Проходячи коридором, відвідувачі офісу бачать такі знайомі деталі інтерфейсу сайту, як, зокрема, ім'я користувача та вікно введення пароля. Повсюди розміщені символи послуг "Яндекс”, які не зовсім легко впізнати, адже вони пікселізовані та виконані у формі 3D. А також колір "ріжучий очі”, він повсюди, ви неначе потрапляєте до світу яскравих відтінків: жовтого, зеленого, оранжевого та рожевого кольорів.

Якщо ж ви думаєте, що багато елементів дизайну є тільки декоративними, то поспішаю вас запевнити, що це не зовсім так. Адже годинник-медуза, з легкістю, приховує кімнату із принтерами, а спіральні інсталяції розмежовують неформальну кімнату від довгого коридору. Зауважу, що за складністю та креативністю, даний проект не має аналогів не тільки в Санкт-Петербурзі, але і в Росії в цілому.Категорія: Дизайн інтерєру | Додав: Galuna (25.03.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 448 | Теги: Яндекс, офіс Яндекса, інтерєрний дизайн, дизайн інтерєру, дизайн офісу Яндекса | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]