SystemS - Дизайн, архітектура

Меблі в стилі бароко

Post Pic


Останнім часом спостерігається повернення стилів інтер’єру таких, як рококо, ампір і звичайно ж бароко. Нам набрид стиль хай-тек, що часом лякає нас своєю через мірною гостротою кутів та незрозумілих форм, ми повертаємось до історії, до середньовічних стилів, які нам напевно ніколи не набриднуть і завжди зачаровуватимуть нас своєю загадковістю та розкішшю.

Бароко – стиль, що прагне до величі, просторового розмаху, пишноти. Розмаїття використовуваних матеріалів оздоблення і досить складний у виконанні декор – основні особливості стилю. Постійна популярність стилю пояснюється просто, у всі часи вшанувалися предмети, що підкреслюють розкіш і достаток господаря. Ще особливістю, що відрізняє бароко від інших стилів – є динамічність форм, і загадкові криві лінії.

В давнину, бароко – це стиль, в якому меблевих майстрів вже нічого не зупиняє, люди повністю відмовляються від строгих правил, акцентуючи свою увагу на контрасті в інтер’єрі та розкоші. Іноді на створення шафи, стола чи дивана, в ті часи, майстри витрачали роки, різьба по дереву набувала великої популярності.

Центральним елементом в інтер’єрі в стилі бароко є дзеркала, що привертають нашу увагу своєю громіздкістю. Тому вам аж ніяк не обійтись без шикарного трюмо. Дзеркала оздоблені ліпкою та позолотою, в орнаменті використовуються природні форми, а саме: великі листки, квіти, гілки дерев(рослинні мотиви).


Для декору меблів активно використовуються мідь, срібло, позолота, мозаїка, мармур, для оббивки меблів – дорогі тканини, а також – бахрома.


Ніжки стільців, столів, ліжок набувають дуже вигнутої форми. Спинки диванів та крісел мають хвилясті форми. А дивани, ніби, із зібраних разом декількох крісел. Столи забезпечуються достатньо міцною стільницею, в-основному, круглої форми, що декорована кольоровим мармуром, мозаїкою, перламутром.


Основними меблями в інтер’єрі в стилі бароко є комод та ліжко. Щодо комоду, то він, в-основному, досить масивний, з великою кількістю різних шухлядок, що декоровані красивими залізними ручками. Його розташовують біля ліжка.


І звичайно ж, саме ліжко, яке вражає своїми великими розмірами, завісами, драпіровкою та бахромою, іноді до нього прикріплені високі точені або кручені колонки. Ліжко розташовують біля стіни.


Звичайно, бароко – це розкішний стиль, але не забувайте, що вартість таких меблів буде високою і дозволити собі їх купити зможе не кожна людина. Тому добре все обміркуйте, перш за все чи вистачить вам коштів для оформлення дому в стилі бароко та чи почуватимете ви себе там затишно і комфортно.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Ваше название

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna ali. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Ваше название

Firm: exclusive37
Address: 123 Fakestreet,
25 New York
Phone: +123 3213 432
Fax: +4332 434235 5453
Email: info@companysite.com