Головна » Статті » Дизайн меблів

Різні види комодів та їх правильний вибір
З часом, у нашому домі з'являється все більше і більше речей, вони постійно накопичуються і так потрібно їх кудись заховати від чужих очей. У нагоді вам стане комод із великою кількістю шухляд, що дозволить розмістити весь ”хлам”. Основною перевагою таких меблів є те, що комод органічно виглядатиме у кожному куточку вашого дому: у вітальні, спальні, дитячій чи ванній кімнаті. Він зручно вміщатиме парфумерію, косметику, білизну та найбільш необхідні, на вашу думку, речі. Комод складається із різних за своїм розміром висувних шухлядок та стільниці, на якій зручно розміщувати вазони, статуетки чи дорогі серцю фотографії. В більшості випадків, комод має висоту 130 см та ширину 100 см. Такі розміри зумовлені тим, що власник комоду, чи це доросла людина чи дитина,  повинний без особливих зусиль дотягнутись до верхньої шухлядки. Основною функцією комода є забезпечення візуального порядку у кімнаті. Для його виготовлення використовуються різні матеріали: скло, дерево, шкіра, метали та каміння. Зауважу, що асортимент комодів, який запропонований виробниками, дуже великий, що дозволяє вам, придбати меблі різних форм, розмірів та задовольнить смак найвибагливішого клієнта.

Найбільш популярним місцем для розташування такого виду меблів є спальня, адже у комоді можна сховати постільну білизну, а в невеличких бічних ящиках – прикраси та косметику. Часом комод доповнюють великим дзеркалом, що перетворює його в красивий туалетний столик.
В-основному, у передпокої, ставлять низький комод, який відіграватиме роль лавочки для перевзування.

Звичайно, жодна дитяча кімната не може обійтись без комоду, адже він служитиме сховищем для різних деталей поломлених іграшок та відірваних сторінок дитячих книжок. Краще, щоб ззовні, комод був пофарбований у яскравий колір та з картинками казкових персонажів.

У вітальні на комоді можна розмістити різні декоративні предмети, а, перебуваючи на кухні чи у ванній кімнаті, ви обов’язково знайдете, що помістити всередину меблів.

Часом буває так, що ви кудись поспішаєте та різким рухом витягуєте шухлядку комоду і, тут, ящик випадає і все чим, він був наповнений, випадає також. Іноді, на шухлядках є певні обмежувачі, які не дозволяють її витягнути повністю, що призводить до відсутності можливості дістати річ, що знаходиться в глибині ящика. Тому, при покупці комоду, зверніть особливу увагу на висувний механізм шухлядок. Вони повинні висуватися абсолютно без жодних зусиль, неприємних звуків та перекосів. Існує механізм висунення ящика за допомогою одного натиску, що дозволяє відмовитись від ручок, а також системи доведення шухлядок (плавне закриття без удару).

Зрозумівши велику функціональність комоду та його необхідність у кожному домі, дизайнери почали інтенсивно працювати над його декором та переробкою.

Особливо оригінальними є меблі, які складаються із красивих вінтажних валіз у старовинному стилі, що доповнять будь-який інтер'єр.Деяким чином, меблі – це  застигла музика. Підтвердженням таких слів є наступний комод, що дуже нагадує труби органу, і здається, що ще трішки і він зазвучить романтичною мелодією. Корпус виготовлений із дерева американського чорного горіха, а ніжки – із нержавіючої сталі. На жаль, випущена серія є обмеженою, тільки 12 штук.  

І ще один цікавий варіант комоду, виготовлений у стилі "арт-деко” – геометричний стиль, що набув популярності у 20-х – 30-х роках минулого сторіччя. Для даного стилю притаманні дзеркальні акценти, хромовані аксесуари, плавність вигинів та округлі лінії деяких декоративних деталей.  

І ще декілька варіантів комодів.


Категорія: Дизайн меблів | Додав: Galuna (30.03.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 976 | Теги: стиль арт-деко, дизайн комодів, дизайн меблів, комод, види комодів, комоди | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]