Головна » Статті » Образотворче мистецтво

Живі собаки у картинах Деніала Кевіна (Daniel Kevin)
Недавно, "блукаючи у всесвітньому павутинні”, я побачила малюнки, глянувши на які, у мене "перехопило подих”. Із картини мені в очі дивилось цуценя із красивою блискучою шерстю, яке вражало своєю правдоподібністю. На деякий час, я втратила відчуття реальності і подумала, що ще трішки і песик подолає шлях, довжиною у екран комп’ютера, і, опиниться у моїй кімнаті. Настільки цуценя було реальним. І створив таке чудо художник із США – Daniel Kevin.  Звичайно ж, автор не помилився із вибором теми для картин. Адже всім відомо, що собаки – найбільш віддані та вірні тварини, які славляться своєю любов’ю до хазяїна настільки, що мимоволі стають схожими на власних господарів. Саме собака найбільше радіє, коли бачить вас, підстрибує і ніжно гавкає від щастя. Також ці тварини відомі своїми здібностями до навчання, можливістю легко адаптуватися до соціальних ситуацій та людей, ну і, звичайно, вони прекрасно захищатимуть і вас, і ваше майно. Тому, художник поєднуючи зображення собак та дітей на одному полотні, таким чином, створює  картину, яка зворушує та дозволяє милуватись нею вічно.

Ще будучи юнаком, Деніал Кевін захоплювався живописом і не сподівався, що, з часом, його хобі переросте у професію і стане справжньою пристрастю. Митець виріс у штаті Міннесота, посеред чарівної природи та по-сусідству із корінними американцями. Як стверджує чоловік, саме навколишні пейзажі найбільш захоплювали його художню уяву та надихали до створення пейзажів. З часом, Деніал вивчає роботи Рембранта, Моне, Ренуара, художник був вражений їхнім детальним використанням кольору, панорамними пейзажами та увагою до найменших дрібниць.

Роботи художника користуються великим попитом та знаходяться у багатьох картинних галереях світу. Універсальність творчості Деніала Кевіна принесла йому популярність і він двічі нагороджений національними преміями Minnesota Duck Stamp.

Картини митця можна охарактеризувати декількома словами: добро, ніжність, тепло та неймовірна безпосередність.
Категорія: Образотворче мистецтво | Додав: Galuna (30.04.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 702 | Теги: намальовані собаки, малювання собак, Живі собаки, Деніал Кевіна, художник, Daniel Kevin, картини, живопис, американський живописець, митець | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]