Головна » Статті » Предметний дизайн

Carplane - автомобіль, що вміє літати

Людина так влаштована, що не може сидіти без діла не розвиваючись. Постійно шукає проблеми чи незручності, а потім шукає їх вирішення. Так і німецький дизайнер Берт Рутан подумав, що добре було б, щоб машини вміли літати. Більше того, він подумав як зробити, щоб вони літали. От і народився автомобіль-трансформер, що перетворюється в аероплан.Ціль автора була в тому щоб створити комфортний, компактний і функціональний засіб пересування. Зараз уже є багато прототипів літаючих автомобілів і хотілося зробити, щось свіже. І, здається, це вийшло.В Ганновері компанія Carplane продемонструвала публіці свій концепт автомобіля що перетворюється в літак на противагу того автомобіля що продемонструвала американська компанія - Terrafugia.В режимі автомобіля Carplane здатний розвивати швидкість до 176 км/год за рахунок двох електромоторів. А в режимі літака він за допомогою бензинового двигуна на 130 к.с. розвиває швидкість в 210 км/год. Час перетворення з автомобіля в літак займає всього 15 секунд! Місць в трансформері два - для водія (пілота) та пасажира.

Голова Carplane Джон Браун запевняє що до 2015 року розпочнеться серійне виробництво цих автомобілів за ціною приблизно 100 тис. євро за один.Дехто вважає, що не пройде і 10 років, як люди в розвинених країнах почнуть масово пересідати на літаючі автомобілі. Так в цій галузі вже відчувається конкуренція. Кожен новий такий автомобіль кращий за попередника. Ось, ще один оригінальний і на вигляд дуже практичний.


Категорія: Предметний дизайн | Додав: systems (04.09.2011)
Переглядів: 900 | Коментарі: 1 | Теги: літак, автомобіль-трансформер, дизайнер, німецький, Carplane, Компанія, аероплан, Машина, Terrafugia, Берт Рутан | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Your article in Ukranian contains some inaccuracies. Our company exhibited in Hannover, however we are based in Braunschweig. Burt Rutan is not German. He's one of our American competitors and has now designed a similar aircraft. The Carplane® was designed by John Brown, an Australian. Please also include www.carplane.com as the source on the photo credits. Thanks.

Ihr Artikel auf Ukrainisch enthält einige Ungenauigkeiten. Unsere Firma stellte zwar in Hannover aus, unser Sitz befindet sich jedoch in Braunschweig. Burt Rutan ist kein Deutscher. Er ist einer unserer amerikanischen Mitbewerber, der nun ein ähnliches Fahrzeug entworfen hat. Der Carplane® wurde durch John Brown, einen Australier, entworfen. Bitte, kennzeichnen Sie ferner die Quelle der Fotos mit dem Textzusatz www.carplane.com. Danke.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]