Головна » Статті » Предметний дизайн

Старовинні Пасхальні листівки
Залишилось ще зовсім небагато часу до світлого свята – Воскресіння Христового (Великодня), одного із найбільших свят для всіх християн. Раніше, в честь цього свята, було прийнято обмінюватись листівками із близькими людьми, в яких писали якнайкращі побажання один одному. Та все міняється і така традиція відходить у забуття. Отож, хочу поділитись із вами фотографіями старовинних листівок, якими  обмінювались ще наші пращури. Вони берегли їх, як "зіницю ока” та цінували на рівні із сімейними фотографіями, ховаючи листівки до фотоальбомів чи складали їх між сторінками книг.

На листівках зображені красиві "пухкенькі” діти та жінки на фоні звичайних пейзажів, квіти, гілочки верби ("котики”),  розфарбовані яйця, великі кошики із кольоровими стрічками, курчата, півні та  традиційні, для іноземців, пасхальні кролики. Здавалось би нічого грандіозного: не надто яскраві кольори і досить банальні сюжети, але листівки неначе заворожують нас і так хочеться їх переглядати знову, і знову. Іноді, коли дивишся на закордонну листівку, то навіть би не догадався, для якого свята вона призначена, якби не надпис: "Христос Воскрес” на іноземній мові.  Та все-таки, вони виконували свою головну ціль, а саме – приносили радість рідним та нагадували їм, що скоро прийде велике свято – свято християнської віри, добра та любові.


Категорія: Предметний дизайн | Додав: Galuna (07.04.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 839 | Теги: дизайнерські, листівки на Великодень, Старовинні Пасхальні листівки, Воскресіння Христове, листівки на Пасху, Христос Воскрес, Пасхальні листівки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]