Головна » Статті » Архітектура

Будинок у формі яхти, що розташований у Афінах
Не так часто зустрічаються будинки, які відрізняються від інших своєю оригінальністю та несхожістю на інші, що цілком зрозуміло, адже для того, щоб виконати нестандартний проект дому, необхідно знайти професійного архітектора та не менш професійних будівельників. У чарівній Греції – країні сонця, моря та тепла розташований будинок, який, неначе, символізує вічний відпочинок, що нетипово для розташування даного дому, адже він розміщений неподалік столиці Афін. Будинок своїм зовнішнім виглядом дуже нагадує яхту, а розробила такий проект, відома грецька фірма 314 Architecture Atudio, назва якого – H3 House. Будинок є футуристичним та встановлений на підпорах і, здається, що ще трошки і він злетить над бездонною глибиною басейну із синіми водами.

Споруда займає площу близько 300 квадратних метрів і споруджена на величезній ділянці в 7000 кв.м. Замовник такого унікального дому залишається не відомим, єдине, що достеменно відомо, що він із великою пристрастю та любов’ю відноситься до яхт. Ну, і не так важко здогадатись, що власник володіє чималими коштами, тому що здійснення такого проекту має високу вартість, яка, знову ж таки, залишається невідомою.  

Вілла облаштована за сучасними технологіями та має якісні системи водоочищення та сонячні батареї. Оскільки Греція славиться своїм палючим та яскравим сонячним промінням, тому всі вікна будинку тоновані, що дозволяє світлу проникати в дім, але уникнути нагрівання повітря в ньому. Як стверджують архітектори, завдяки біокліматичній концепції житла відбувається постійне охолодження приміщення внаслідок постійного контакту із водою. Для того, щоб знизити витрати на обслуговування будинку та зробити його абсолютно безпечним для навколишнього середовища, використовується геотермальна енергія (природна енергія Землі). Перед будинком розташована шикарна тераса, яка забезпечує для власника дому та його гостей дуже багато місця для відпочинку.

Дивлячись на фото даного будинку, розумію, що до того часу, доки "буяє фантазія” людей та існують професіонали, які здатні виконати найнеочікуваніші забаганки клієнта, доти й не страшна нам сіра буденність життя, і, посеред, звичайних багатоповерхівок мегаполісу, часом, можна побачити яхту прикріплену до землі.


Категорія: Архітектура | Додав: Galuna (07.04.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 495 | Теги: яхта, архітектура, Будинок у формі яхти, H3 House, будинок, 314 Architecture Atudio, у Афінах | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]