SystemS - графіка і музика

Меню сайту
Наше опитування
Звідки ви дізналися про наш сайт?
Всього відповідей: 143
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статі, роботи

Головна » Статті » Фото

У категорії матеріалів: 19
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Оглядам

Фотографія як мистецтво у роботах Тобіаса Регеля (Частина 3)

Post Pic

Фотографії із маленькими дітками, заряджають своєю позитивністю та яскравою енергією. Знімки із чоловіками показують їхню красу, що проявляється у їхній мужності та зовнішній суворості.

» Подробнее

Фотографія як мистецтво у роботах Тобіаса Регеля (Частина 2)

Post Pic

Та фотограф не зациклюється тільки на рекламному бізнесі, великої уваги у своїх роботах він приділяє пейзажам. Завдяки своєму таланту, Тобіасу вдається показати таку звичайну дорогу із іншої сторони, надаючи їй загадковості. Або ж перетворити ”затертий” іншими фотографами пейзаж, де за морем, в далині знаходяться гори. Здавалось б, ну що ж тут такого, ми вже так привикли до таких знімків, та ні, Регелю, вдається надати їм абсолютно нового дихання, завдяки ледь невидимій постаті людини чи батька із сином, що біжуть по пінистим хвилям. Переглядаючи дані знімки, неначе починаєш відчувати морський солений аромат.

» Подробнее

Фотографія як мистецтво у роботах Тобіаса Регеля

Post Pic


Фотографія – це мистецтво, що розвивається із кожним днем і набуває все більшої популярності. Ми вже не можемо представити жодної важливої події у нашому житті без того, щоб сфотографуватись на згадку. Звичайно такий ажіотаж пов'язаний із розвитком даного мистецтва та із доступністю купівлі фотоапаратів найвищої якості. Як на мене, професія фотографа – це не просто вміння натискати на єдину кнопку, це творчість та світосприйняття людини, що стоїть по за об’єктивом. Фотограф – це ніби старий добрий чарівник, що здатний зупиняти час та передавати емоції, що панують у даний момент. Завдяки фотографії ми здатні зупинити мить та ”вирвати” її із життєвого хаосу. Адже, в наш час не має родини, яка б не мала сімейного фотоальбому. Нехай ми не так часто переглядаємо фотокартки, та погодьтесь зі мною, що жодний із видів мистецтва, чи то картина чи то музичний твір, не здатні так сильно передати почуття людей із фотокартки та сприяти  ностальгії у душі за пройдешнім часом.

» Подробнее

Осінь і жінки. Фотовибірка.

Post Pic


Осінь... ...Прекрасна пора коли вся метушня в твоїй голові потихеньку стихає і залишається якийсь спокій. Бачучи навколишню красу в дивовижніх кольорах - червоний, чорний, пурпурний і дивовижні пастельні відтінки, слухаючи іншу музику ніж цілий рік, ти торкаєшся до чогось вічного. ...

» Подробнее

Фотограф Jarosław Datta

Post Pic


Фото жінок від Jarosław Datta.

» Подробнее

Кассандра

Post Pic


Пропоную вам поглянути на роботи київської фотохудожниці Кассандри.

» Подробнее

Соціальне життя щурів від Ellen van Deelen

Post Pic


Професійний фотограф Ellen van Deelen створила дивовижну фотосесію, використавши в якості моделей щурів. Дивовижно розумні тварини, за словами Елен, дуже швидко всьому навчаються і відмінно розуміють її.

» Подробнее

Скульптури з крапель Хайнца Майера

Post Pic

  Німецький фотограф Хайнц Майер(Heinz Maier) фотографує водяні краплі різного кольору в русі.

» Подробнее

Минуле + теперішнє (фото, відео)

Post Pic

Микола Кравцов - львівський архітектор всерйоз зайнявся фотографією. Він розпочав роботу над проектом "Моменти з минулого Львова".

Основою цього проекту є старі фотографії міста які накладаються на сучасний пейзаж без фотошопу, а тільки за допомогою фотокамери.

Та не завжди вдається знайти місце зі старого знімку. А коли таки вдається, то треба вибрати декілька точок, щоб накладання було точнішим і вгадати з об'єктивом. Свої знімки Микола робить переважно дуже рано, коли на вулицях мало машин і людей.

Його роботами дуже зацікавилась громадськість і туристичний сектор. Цей метод фотографування відносно новий і є досить цікавим, оскільки відображає ніби вікно в минуле в сучасному світі.

» Подробнее
1-10 11-19