Головна » Статті » Фото

Фотографія як мистецтво у роботах Тобіаса Регеля

Фотографія – це мистецтво, що розвивається із кожним днем і набуває все більшої популярності. Ми вже не можемо представити жодної важливої події у нашому житті без того, щоб сфотографуватись на згадку. Звичайно такий ажіотаж пов'язаний із розвитком даного мистецтва та із доступністю купівлі фотоапаратів найвищої якості. Як на мене, професія фотографа – це не просто вміння натискати на єдину кнопку, це творчість та світосприйняття людини, що стоїть по за об’єктивом. Фотограф – це ніби старий добрий чарівник, що здатний зупиняти час та передавати емоції, що панують у даний момент. Завдяки фотографії ми здатні зупинити мить та ”вирвати” її із життєвого хаосу. Адже, в наш час не має родини, яка б не мала сімейного фотоальбому. Нехай ми не так часто переглядаємо фотокартки, та погодьтесь зі мною, що жодний із видів мистецтва, чи то картина чи то музичний твір, не здатні так сильно передати почуття людей із фотокартки та сприяти  ностальгії у душі за пройдешнім часом.

У хороших професійних фотографів з’являється все більше замовлень на індивідуальну фотозйомку. Звичайно, кому б із нас, особливо дівчатам, не хотілось б відчути себе у якості професійної моделі, де об’єктив камери направлений тільки на тебе і ти є в основі фотокартки.

На даний момент, завдяки інтенсивному розвитку комп’ютерних технологій, фотографи за допомогою програм можуть корегувати на фото абсолютно все, змінюючи при цьому, колір очей людини, її посмішку, фон позаду чи навіть зменшувати талію у примхливих панянок. Та, все-таки, якщо робота виконана без ентузіазму і якщо фотограф не зміг знайти спільну мову із клієнтом, на фотокартці це обов’язково буде замітно і жодна комп’ютерна програма не допоможе вам надати фотографії шарму та чуттєвості.

Одним із найпопулярніших фотографів сьогодення є Tobias Regell (Тобіас Регель). Ох, як захоплюють його роботи, які виконані із такою чуттєвістю та професійністю. На такий талант, звичайно ж не могли не звернути увагу рекламні агенти різних компаній. Зокрема Тобіас Регель співпрацюює із такими компаніями-гігантами, як: Nokia, Bentley, Volvo, Saab.Фотознімки зачаровують нас із першого погляду, при цьому вражають своєю неординарністю і якимось глибоким сенсом. Роботи фотографа – це не просто знімки, а зупинені миті,  які "примушують” нас переглядати їх знову і знову, адже кожна фотографія несе за собою певний зміст та власну історію.

Рекламні компанії, які включають фотознімки Тобіаса Регеля, користуються великим успіхом, що сприяє збільшенню продажів продукції замовника. Тому, не дивно, що до співпраці фотографа запросила торгова марка жіночого та чоловічого одягу  H & M, а також Тобіас проводить фотозйомку для глянцевих журналів Cosmopolitan і Glamour. Особисто я, коли гортаю сторінки даних журналів, то купила абсолютно всі речі, в які одягнені моделі, якби тільки дозволяла б заробітня плата… Таке бажання покупок пояснюється чудовими комерційними фото, які виконує Тобіас Регель, вони неначе закликають здійснити покупку.Частина 2
Категорія: Фото | Додав: Galuna (02.02.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 425 | Теги: роботи фотокрафа, фотографія як мистецтво, художня фотографія, мистецтво, Тобіаса Регеля, Тобіс Регель, дивовижне, фотографія, комерційна фотографія | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]