SystemS - графіка і музика

Меню сайту
Наше опитування
Звідки ви дізналися про наш сайт?
Всього відповідей: 143
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статі, роботи

Головна » Статті » Компютерна графіка

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3
Сторінки:

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Оглядам

Що таке фрактальна графіка, види та програми для її створення

Post Pic

Мистецтво – це вид людської діяльності, що включає в себе архітектуру, скульптуру, живопис, музику, літературу та багато інших видів творчості. Тому і не дивно, як врівноважено та поступово одна із найважливіших наук, а саме – математика, підібралась до мистецтва та тісно пов’язана з ним. І зараз я не маю на увазі різні форми та розміри у архітектурі та скульптурі, а наголошую на абсолютно новому виді творчості – фрактальній графіці. Багато людей сумнівно відносяться до такої діяльності, стверджуючи, що зображення побудоване, завдяки математичній формулі рівняння чи системи рівнянь не може бути мистецтвом. Щодо мене, математика за освітою, то я категорично не згідна, адже не має значення, яким чином ви створили захопливий твір, головне – результат, який справді вражає та дивує.

» Подробнее

Web-дизайнер – Мет Брет

Post Pic

Web-дизайнер – це професія, яка появилась недавно, але все більше молоді намагається опанувати її. Завдання дизайнера полягає у проектуванні web-сторінок, потрібно придумати найбільш зручну подачу інформації, а також цікаво та художньо оформити web-проект. Хороший web-дизайнер покликаний забезпечити велику кількість переглядів сайту та забезпечити йому високі споживчі властивості, логічно та приємно оформити інформацію на сайті. 

Одним із найбільш відомих web-дизайнерів є Мет Брет, що проживає в Канаді, в Британській Колумбії.

» Подробнее

Можливий Апокаліпсис

Post Pic

Ніхто не знає коли буде кінець світу, або якийсь апокаліпсис. Ніхто не знає, що після того буде чи залишиться хтьсь живий і де ми будемо. І ніхто не знає що буде через 100 років чи 1000, або ж навіть завтра. Але всім цікаво дізнатися, цікаво просто передбачати... 

» Подробнее