Головна » Статті » Архітектура

Романтичні ковані балкони

Ми живемо у період високотехнологічного прогресу, але традиції досконалості та краси не припиняють приваблювати нас і досі. Я думаю, що багато людей зі мною погодиться, що одним із найромантичніших моментів у житті є вечеря на прекрасному балконі із чарівним видом на старе місто. Приємно проводити час на затишному балконі, який виконаний у романтичному стилі та із смаком. Найбільш гарними є балкони, які виготовлені за допомогою металевого кування. Адже ковані вироби – це воістину довговічні предмети, краса яких незрівнянна.


В наш час кування металу вдосконалилось і стало простішим у виробництві, та з іншої сторони – стадії кування залишились такими, як і багато років тому. Завдяки різноманітним машинам, верстатам, механічним молотам праця коваля стала значно легшою. Та все-таки існують деталі у всій композиції, які не зможе виконати жодна машина, тільки дбайливі та вмілі руки майстра.

Якщо ви прагнете, щоб ваш балкон виділявся з-поміж інших, то можна розробити свій власний проект, а вмілий майстер виконає його. В-основному використовують такі матеріали як сталь, латунь, залізо та різні сплави. Використання якісних матеріалів дозволяє зробити балкон стійким до корозії. В основі кожного балкону є металеві грати, простота і лаконічність яких дозволяє використовувати різні художні елементи, при цьому враховуючи архітектурний вигляд всього будинку.

Створення кованого балкону складається із декількох етапів: перший – це дизайн-проект виробу, після чого відбувається створення кожної деталі, що складається із відбору невеликих труб та прутів, необхідних для основи балкону, пізніше куються форми. Коли всі елементи готові, майстри приступають до етапу зборки балкона. Існує три види з’єднання таких елементів: горнове зварювання (найбільш міцне та складне поєднання елементів) та спаювання. Останнім етапом виготовлення балкону є нанесення на нього покриття. Це є фарбування, чи нанесення цинкової ґрунтовки або ж патинування, що надає виробу відтінок старовини та підкреслює кування.

Кування із металу – це є мистецтво, нехай воно досить нестандартне, але ж дуже красиве та унікальне. Для справжнього майстра, його ковані вироби – це твори, в які він вкладає частинку душі. Завдяки довговічності металу, такі творіння зберігаються протягом століть, не втрачаючи свого значення та неповторності. Деякими із таких робіт, ми можемо милуватись у музеях, приватних колекціях, та й просто, гуляючи старовинним містом.

Звичайно, ексклюзивні роботи коштують дорожче та вони абсолютно відповідають вартості. Не слід забувати, що кований балкон є досить міцним та надійним, тому перебуваючи на ньому, ви почуватимете себе комфортно. В залежності від ваших вподобань, балкон можна оздобити різними кованими квітами, листками та різноманітними цікавими фігурами.

Зверніть увагу на ковані вироби, які являють собою сукупність середньовічної краси і сучасної надійності, що створює чарівне поєднання. Вони пронесуть через століття свою історію та збережуть за собою авторитет у мистецтві та декорі.

Категорія: Архітектура | Додав: systems (28.11.2012) | Автор: Унгурян Г
Переглядів: 1426 | Теги: як зробити кований, балкони в романтичному стилі, романтичні балкони, ковані балкончики, метелічні балкони, Романтичні ковані балкони, ковані балкони | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]