Головна » Статті » Ландшафтний дизайн

Ковані ворота – надійний захист вашої оселі

Перше, на що ви звертаєте увагу, коли проходите повз красивий будинок є ворота. Вони ніби своєрідна "візитна карточка”  будь-якого дому. Якщо ви прагнете наголосити на своєму індивідуальному смаку та вподобаннях, то можете замовити ворота, що виготовлені із металу. Адже ковані ворота не залишать байдужими ні ваших гостей, ні сусідів. Навіть найпростіша металева хвіртка додасть будинку вишуканості та чарівності.

Взагалі, вироби із металу є міцними, надійними, довговічними, а за зовнішнім виглядом грандіозними та монолітними. Не слід забувати, що основним завданням воріт є захист вашого подвір’я та дому від небажаного проникнення. Саме ковані ворота забезпечать затишок та спокій вам та вашій родині, і будинок перетвориться на справжню фортецю.

Ковані ворота можуть бути різними за своїм дизайном, зокрема закритої та відкритої  форм.  Для господарів, що прагнуть приховати власне подвір’я від сторонніх очей, підійдуть ворота закритої форми.Для власників будинків, які прагнуть показати, що в них красиве подвір’я та господарі, які хочуть бути в курсі всіх подій, що відбуваються  навколо, підійдуть ворота більш відкритої форми.Не слід забувати, що кованим виробам можна надати будь-який стиль та форму. Їхній декор залишає місце для широкого польоту вашої фантазії. Зокрема металеві ворота прикрашають різними кованими листками, квітами, зірками, гронами винограду, а також геометричними фігурами та лініями (горизонтальними, вертикальними та вигнутими). Метал красиво і гармонійно поєднується із деревом і цеглою.Ковані ворота виготовляють у різних стилях: східному та європейському, а навіть у формі якоїсь тварини, зокрема дракона чи лева.Відповідно і вартість воріт є різною, в залежності від кількості затраченого майстром матеріалу та часу. Найбільш бюджетними є металеві ворота відкритого типу, які поєднуються із фоновим полікарбонатом.Якщо ж ви не обмежені у витратах матеріальних коштів, то можете бути впевненими, що найбільш вишукані ворота будуть саме у вас, і заздрощів знайомих та сусідів вам не оминути.
Категорія: Ландшафтний дизайн | Додав: systems (01.01.2013) | Автор: Унгурян Г
Переглядів: 3169 | Теги: відкритого типу, ворота закритого типу, Ковані ворота, ковка, з каменем, ковані ворота з деревом, ворота з полікарбонатом, ковані ворота з цеглою | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]