Головна » Статті » Дизайн меблів

Меблі від дизайнера Jules Sturgess, що виготовлені із карбону
Здавалось би, ну чим ще нас можуть здивувати дизайнери, особливо, якщо розмова стосується дизайну меблів. Найромантичнішими та найбільш популярними є столи та стільці, що виготовлені із дерева, що цілком зрозуміло, адже практичність та невисока вартість дерев’яних меблів не викликає жодних сумнівів. Та все-таки існує дизайнер, робота якого вражає своїм нестандартним мисленням, а саме британський новатор у галузі меблевої промисловості  –  Jules Sturgess (Жюль Стерджес).
 
Ще в дитинстві хлопець захоплювався автомобільним дизайном, а будучи підлітком  працював над створенням гоночних автомобілів. Свої моделі Жюль вдосконалював за рахунок створення нових запчастин, а саме – приділяв увагу інженерному мінімалізму, тобто знижував вагу моделей та підвищував їхню міцність, цим самим сприяв збільшенню швидкості гоночного автомобіля та його конкурентоспроможності.В юнацькі роки хлопець навчається в Кембриджі та Ньюкаслі, де вивчає основи промислового дизайну та мистецтва. Саме в цей час, Жюль приділяє увагу основам  дизайну меблів, оскільки йому подобається відсутність обмежень у художньому вираженні при  виготовленні меблів.

Під впливом технологічних процесів, конструкцій сучасних матеріалів та використовуючи їхні властивості, Jules Sturgess "кидає виклик” гравітації. І в результаті розробляє колекцію меблів, яка виготовлена, тільки задумайтесь на хвильку, із карбону. Як виявилось, це досить високоякісний матеріал, який надає чудовий вигляд меблям та забезпечує їхню надійність та міцність.

Такі меблі виготовляються у майстернях із використанням технічних стандартів проектування та виробничих процесів. Та, звичайно ж, початковим етапом виробництва є традиційний ручний ескіз. Після чого, всі проекти ретельно розраховуються та моделюються в форматі 3D CAD програмного забезпечення.

Одним із видів таких меблів є стілець Marea, який складає основу всієї колекції дизайнера. Завдяки динамічній формі крісла, відсутня потреба у оббивці поверхні. Основною властивістю крісла є те, що воно майже невидиме з боку, а також його вага складає 17 кг, що надає такому виду меблів особливої елегантності. Іноді, за індивідуальним замовленням, виготовляють стілець, який покривають високоякісною шкірою різноманітних яскравих кольорів. Зауважу, що сама колекція нараховує всього 100 екземплярів, на кожному з яких буде вигравіруваний  на панелі індивідуальний номер. Якщо ж ви із "швидкістю світла”, поспішили викидувати свої старі дерев’яні меблі, щоб придбати унікальну новинку, то раджу вам це не робити, оскільки вартість такого крісла складає 14999 євро…


Категорія: Дизайн меблів | Додав: Galuna (28.03.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 615 | Теги: дивовижні меблі, Jules Sturgess, унікальні меблі, стільці з карбону, карбонові меблі, Меблі від дизайнера, речі з карбону, меблі із карбону | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]