Головна » Статті » Предметний дизайн

Магічне перевтілення шкіри в елегантні аксесуари
Ми вже звикли до взуття, курток, сумок різних кольорів, які виготовлені із натуральної шкіри.  Та сьогодні розмова піде не про звичайні речі, а про вироби мистецтва, які вражають своїм унікальним виконанням. Котра із жінок не прагне виглядати красиво та стильно, бути не такою, як всі. Тому, ми досить важливу роль приділяємо унікальним аксесуарам та прикрасам. А що краще підкреслить нашу індивідуальність як справжні вироби мистецтва, що виготовлені із натуральної шкіри. Сучасні технології дозволяють пофарбувати виріб у будь-який колір та надавати йому нестандартної форми.

Майстри стверджують, що із шкірою працювати напрочуд легко, головне – бути терплячим, впевненим, обережним та відчувати її. Шкіра піддається "вогню”, воді та прекрасно поєднується із намистинами, шерстю, деревом, бісером та різноманітними тканинами. Шкіряні вироби випромінюють тепло та елегантність, пасують літньому та зимовому одягу, при цьому, з легкістю, виділяють власника шкіряних аксесуарів з-поміж інших. Майстри створюють незвичайні речі, а вироби мистецтва, кожний із яких, неначе наділений своїм певним образом та душею. Тільки уявіть, як ви, відстібуєте ремінець сумки, опускаєте до неї в середину руку і при цьому, відчуваєте характерне поскрипування шкіри, милуєтесь її обрисами, цікавим візерунком та кольором, а також із гордістю повертаєте сумку до оточуючих, нехай милуються, і, звичайно ж, трішки заздрять.

Я впевнена, що у вашому місті є такі майстри, що працюють із природнім матеріалом і не покладаючи серйозних зусиль, зможуть створити аксесуар за вашим замовленням. Поки ви роздумуєте над тим, чи потрібний вам такий аксесуар чи ні, пропоную переглянути професійні роботи російського дизайнера Діани Светличної і, думаю, що ваші сумніви, в результаті, зникнуть.  Ідеї своїх виробів майстриня черпає із навколишнього світу, із власного оточення, вони відображають різні емоції, образи, події, речі, а часом і характер замовника. Нехай ви і не зможете зробити таку покупку, але отримати естетичне задоволення із переглянутого нижче, ви просто зобов’язані.
Категорія: Предметний дизайн | Додав: Galuna (30.03.2013) | Автор: Унгурян Галина
Переглядів: 383 | Теги: дизайнерські речі зі шкіри, вироби зі шкіри, мистецтво зі шкіри, шкіряна сумочка, елегантні аксесуари, обробка шкіри, шкіра | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]